Buskerud Næringsmegling

Historie

BNM Realist Næringsmegling AS har som målsetning å være det foretrukne alternativ når din virksomhet trenger bistand fra næringsmegler, enten det gjelder salg, utleie, fremleie eller søk etter næringslokaler, samt verdivurdering og rådgivning i eiendomsspørsmål. Fra oppstart i 1999 har vi bygget opp lang erfaring, et omfattende nettverk og høy kompetanse innenfor næringseiendom.

Vår samlede erfaring, kreativitet og brede kontaktnett gjør at vi kan tilby trygghet og de beste løsningene gjennom profesjonell bistand.

Visjon

BNM Realist Næringsmegling AS skal gjennom høy kvalitet, kompetanse og kreativitet være det foretrukne valg av samarbeidspartner når det gjelder rådgivning, salg og utleie av næringseiendom i Drammensregionen.

Ansatte

Fredrik A. Haaning

Fredrik A. Haaning

Næringseiendomsmegler MNEF
Daglig leder/Partner
Mobil: 915 20 905
E-post: fredrik@bnm.no

Jan Gurrik

Jan Gurrik

Megler/Partner Mobil: 900 90 161
E-post: jan@bnm.no

Fredrik Smedaas

Fredrik Smedaas

Næringseiendomsmegler MNEF
Fagansvarlig/Partner
Mobil: 901 38 053
E-post: fs@bnm.no

Pål Gurrik

Pål Gurrik

Megler/Partner Mobil: 926 33 874
E-post: paal@bnm.no

Line Torgersen

Line Torgersen

Megler Mobil: 958 68 625
E-post: line@bnm.no

Ola Wang

Ola Wang

Megler Mobil: 980 75 703
E-post: ola@bnm.no

Thomas A. Larsen

Thomas A. Larsen

Megler Mobil: 920 11 800
E-post: thomas@bnm.no

Lisbeth Groth

Lisbeth Groth

Oppgjørs- og regnskapsansvarlig Telefonnummer: 32 25 40 50
E-post: lisbeth@bnm.no

Betty Selbo

Betty Selbo

Salgssekretær Telefonnummer: 32 25 40 50
E-post: betty@bnm.no