Prisgunstige kontorer og lager med beliggenhet på Romika Næringspark med parkering
Fasiliteter
- Aircondition
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-plass
- Heis
- Kjøreport
Beskrivelse
Det er lokaler fra 124 til 1500 kvm. Arealene er lyse og har en god kontorstandard, inndelt i cellekontorer, møterom, kjøkken og åpent landskap. Lagerlokaler i 1.etasje på 1400 kvm.
Arealene er fleksible og kan tilpasses nye leietaker.
Adkomst
Romika Næringspark ligger sentralt til i Lier med enkel adkomst fra og til E-18 i et etablert næringsområde.
Området er attraktivt og har mange næringsaktører i området på grunn av sin gode beliggenhet med tanke på tilgjengeligheten til E-18, og kort avstand til Asker, Oslo og nedover mot sørlandet.
Aktører som har etablert seg i området er: ASVO Lier, Betel O. Steen AS, Plantasjen Lier, Toyota Lier, Asko, Billia, NCC, TESS AS.
Standard
Flotte kontorlokaler som nylig er oppgradert til meget god standard. Store vindusflater samt bruk av glass delevegger som gir lyse og trivelige kontorplasser.
Lokalene er fleksible og kan tilpasses leietaker etter ønske og behov.
Det er rikelig med parkering på eiendommen.
Innhold
Arealspesifikasjon:1.etasje: 200 kvm kontor
1.etasje: 1400 kvm Kontor/ lager
2.etasje: fra 300 kvm kontor
Ledig areal
Bruttoareal 125 - 1500 m²
Type Kontor, Lager/Logistikk
Eiendomsinformasjon
Kjellstadveien 5, 3402 Lier
Gnr 30
Bnr 46
Kontakt
Thomas Larsen
Mobil +47 920 11 800
E-post thomas@bnm.no
Saksnummer 210649026