Kombinasjonslokaler i Kobbervikdalen
Fasiliteter
- Aircondition
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-plass
- Kantine
- Kjøreport
Beskrivelse
Arealspesifikasjon
1. etg: 200 kvm Kontor
1. etg: 220 kvm Lager
Beskrivelse
Eikparken ligger kun 5 minutters kjøring til Drammen sentrum, rett ved E18 og påkjøring i retning Oslo eller Vestfold. Drammen har de siste årene forvandlet seg fra den stygge andungen til en stolt og vakker svane. Elven er renset, gjennomgangstrafikken er lagt til tunnel utenfor sentrum, mange nye leilighetsbygg og hyggelige kafeer. Drammen har nær 70.000 innbyggere og er en av de raskest voksende byregionene i Norge.
Drammen er et knutepunkt med jernbane, flytog, en av Norges største havner og med bare én times kjøring til to internasjonale flyplasser.
Vi kan nå tilby attraktive og pene kontor-/ lagerlokaler med egen kjøreport sentralt i Kobbervikdalen. Enkel adkomst. Totalt 440 m2, hvorav ca. 220 m2 lager og 200 m2 kontor.
Takhøyde ca. 4 meter i lager, med romslig kjøreport.
Kontorene har en god kontorstandard med lyse overflater og pene kontorfronter, inndelt i 5 cellekontorer og åpent kjøkken/ møteromsavdeling.
Lageret består av et stort åpent rom med kjøreport. Det er vinduer inn i lokalene som gir lageret godt arbeidsmiljø. Lokalene holder en god standard.
Eikparken og området forøvrig består av en spennende blanding av bransjer - alt fra industri til handel.
Ved behov for ytterligere kontorarealer kan dette tilbys i naboeiendommene Gråterudveien 1 og 5.
Adkomst
Meget populær beliggenhet inntil E-18 i Kobbervikdalen syd for Drammen. Enkel adkomst med påkjørsel via rundkjøringer til E-18 i sydlig og nordlig retning.Ledig areal
Bruttoareal 200 - 420 m²
Type Kombinasjonslokaler
Eiendomsinformasjon
Kobbervikdalen 39-41, 3036 Drammen
Gnr 33
Bnr 68
Kontakt
Thomas Larsen
Mobil +47 920 11 800
E-post thomas@bnm.no
Saksnummer 201055404